Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
ضرورت مشاوره برند

دسته بندی: برندینگ
ضرورت مشاوره برند

در عصر حاضر یکی از راه های کسب سود بیشتر و درآمدزایی برای یک نماد تجاری (برند) یا کالا به رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان از آن نماد تجاری و کالا وابسته است. بنابراین می توان اذعان داشت که تعیین نیاز مشتریان و چگونگی رفع آن نیاز بواسطه ی سازمان ها تا حد زیادی روشنگر تولیدات سازمان ها و خدمات قابل ارائه از سوی آنها خواهد بود

برندینگ

.

از همین رو هر نماد تجاری برای بهبود فرآیند فروش محصولات و ارائه خدمات خود نیازمند یک بازاریاب جهت مشاوره می باشد. به عبارتی برای تبدیل محصولات و خدمات سازمان ها به یک برند قدرتمند, پیش رو و پیشگام در بازار,  پیش بینی در خصوص نیازهای مشتریان و تغییرات بازار از یک سو و برخورد هوشمندانه با آن و بهره برداری از فرصت های موجود جهت پاسخگویی درست بدان از سوی دیگر راه حل مناسبی خواهد بود. از همین رو بواسطه بررسی تحلیل های بدست آمده از مشتریان، رقبا و شرکت ها می بایست فرصت های کشف نشده بازار را شناسایی کرده و با ارائه این فرصت ها مسیر موفقیت و سود آوری در بازار را برای نمادهای تجاری فراهم نمایند.

از راهکارهای ضروری جهت حفظ مشتری و مصرف کنندگان و افزایش تعداد آنها برای هر نماد تجاری برندسازی و احیای برند می باشد. به عبارتی صرفاً افرادی برای خرید محصولات و دریافت خدمات شما اقدام می کنند که در خصوص نام تجاری شما شنیده باشند و یا تبلیغات شما در خصوص نماد تجاریتان آنها را جذب کرده باشد. این امر توسط یه مشاور برند و یا بازاریاب امکان پذیر است.

شناسایی, انتخاب و جذب مشتری فرایندی حیاتی در  تقویت نماد تجاری هر سازمان محسوب می شود. مشاور برند به شما کمک می کند تا راهکارهای عملی جهت قدرتمندسازی و توسعه برند خود را بیابید و بتوانید از رقبای خود در جذب مشتریان احتمالی پیشی گرفته و مشتریان فعلی خود را نیز حفظ نمایید. چنانچه یک سازمان در کشف نیازهای مشتریان خود موفق عمل ننماید و قادر به پاسخگویی مقتضی نسبت به نیازها نباشد ممکن است مشتریان خود را از دست بدهد و در جذب مشتریان جدید نیز ناموفق عمل نماید.

کسب موفقیت در هر حوزه نیازمند شناسایی فرصت و تهدیدها در بازار و همچنین ویژگی های آن حوزه می باشد.

مشاوره برای هر سازمان ضروری است. ورود اثربخش هر برند به بازار نیازمند یک گروه تبلیغاتی حرفه ایی و مشاور برندینگ و جایگاه سازی مناسب می باشد.

شرکت پارس نمودار مفتخر است طی سالیان متمادی ارائه دهنده ی مشاوره در خصوص برندینگ و برندسازی بوده و به شرکت ها و سازمان های متعددی در این زمینه مشاوره داده است.

 تیم مشاوره پارس نمودار در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی به شما کمک می کند تا بهترین زمان، مناسب ترین مکان و اثر بخش ترین رسانه تبلیغات را برگزیده و شکل و شمایلی مناسب و جذاب ارایه شود تا ایجاد حس رضایتمندی و اعتماد در مشتریان بر انگیزد.

تیم مشاوره پارس نمودار در حوزه ی مدیریت رسانه, برندینگ, بازاریابی دیجیتال, سئو و تبلیغات برند فعالیت داشته و به سازمان های مختلف خدمات ارائه می دهد.

beranding

مقالات مرتبط


 • برندینگ چیست؟
  برندینگ چیست؟

  برند احساس و ادراکی است که درباره یک محصول، یک ایده، یک فرد و یا یک سازمان در ذهن کاربران و مصرف کنندگان شکل میگیرد

 • نام گذاری برند(Naming)
  نام گذاری برند(Naming)

  اگر احیانا تاکنون خواسته باشید که برای یک شرکت نامی انتخاب کنید، مطمئنا میدانید که چه فرآیند طاقت فرسایی است. مشکلی که احتمالا در اولین گام به آن برخورد میکنید این است که احتمالا این بهترین نام هایی که مدنظر دارید پیش تر توسط افراد دیگری گرفته شده اند.

 • اینفوگرافیک برند شخصی
  اینفوگرافیک برند شخصی

  علاقه مندی های شما :اشتیاق، کلید رسیدن به برند قوی

  مهارت های شما : شخصیت و اشتیاق ،کلید ایجاد برند قوی

  شخصیت و خبره گی : کلید موفقیت است ،در بخشی از بازار وارد شوید که کمتر کسی به سراغ آن می رود