چاپ و انتشارات

تاریخ درج مطلب: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ | ساعت ۰۲:۰۹
دسته بندی: چاپ و انتشارات
تعداد بازدید:32
میانگین زمان مطالعه: 5 دقیقه
چاپ و انتشارات

چاپ و نشر از روش های ترویج  کسب و کار و  تبلیغات از دیر باز بوده است.

ما با استفاده از دانش و مهارت های برندسازی برای ایجاد تمایز میان خدمات و کالاهای یک تولیدکننده (مشتری خود) از سایر تولیدکنندگان به عنوان ابزار کلیدی استفاده می کنیم .  

کلید ایجاد برند، انتخاب نام کاربردی بر اساس تحقیقات گسترده (و نه نام کودکان صاحب حرفه) ، طراحی آرم و لوگو، نماد، شخصیت کارتونی، طرح بسته‌بندی ، بروشور ،کاتالوگ ،نشریه و سایر ویژگی‌هاست که یک محصول ما را از سایر رقبا متمایز می‌کند.

 چاپ بروشور, کارت ویزیت ، سربرگ و ست اداری که هویت سازمانی را بیان می کند ، مهارتی حرفه ای می طلبد. بوسیله مجموعه موارد تبلیغاتی و نمایشگاهی می توان نظر مخاطبان را بخود جلب کرده و در ذهن آنان جایگاه سازی نمود و مشتری بیشتر برای کسب و کار خود دست و پا نمود.

تبلیغات چاپی هدفمند  در این زمینه می تواند بسیار سودمند و ارزش افزوده سازمان را بالا ببرند.

شرکت  تبلیغات و اطلاع رسانی پارس نمودار سالها در زمینه چاپ و انتشار مجموعه های هویتی  و نمادین اعم از طراحی نشانه ، ست اداری چون کارت ویزیت, سربرگو پاکت همچنین طراح و تولید بروشور ، تبلیغات چاپی ، نشریه و کتاب فعال بوده و از کادری مجرب و متخصص در این زمینه استفاده می نماید .

ما امکان تصویر سازی ، طراحی گرافیگ و خلق ایده های بصری متنوع با نگاهی بین المللی در زمینه چاپ و اطلاع رسانی داریم که با بهره گیری از آخرین ماشین آلات چاپ و بسته بندی به این ایده ها مفهوم و جامه عمل با نگاه بازاریابی - رقابتی  میدهیم .


امتیاز دهی به مطلب

ارسال نظر
تعداد نظر: 0 نظر


لطفا باز خورد خود از مطلب را برای ما ارسال نمایید
مقالات مرتبط


email

با عضویت در خبرنامه از خبر های جالب ما عقب نمانید