شبکه های اجتماعی

خدمات شبکه های اجتماعی

 


با ظهور شبکه های اجتماعی مجازی، روابط انسان ها در اینترنت شکل تازه ای به خود گرفته است
. امروزه شمار کثیری از کاربران با اهداف مختلف در شبکه های اجتماعی مجازی عضو شده و به فعالیت های گوناگون میپردازند. با توجه به افزایش تصاعدی کاربران شبکه های اجتماعی و کارکردهای آن نمی توان از تأثیراین شبکه ها غافل ماند.

 شبکه اجتماعی یک سرویس ، پایگاه، و یا سایت آنلاین است که روی تسهیل ساختار شبکه های اجتماعی و یا روابط اجتماعی در میان افرادی که به عنوان مثال دارای منافع ، فعالیت ها، سوابق، و یا ارتباطات  حقیقی مشترک اند , متمرکز می باشد. یک سرویس شبکه اجتماعی متشکل از یک بازنمود از هر کاربر (اغلب یک پروفایل)، / لینک های اجتماعی آنها، و انواعی از خدمات اضافی ست. اکثر سرویس های شبکه های اجتماعی مبتنی بر وب هستند و برای کاربران ابزاری را جهت تعامل بر روی اینترنت، از جمله پست الکترونیکی و پیام های فوری فراهم می کنند. گاهی خدمات انجمن های آنلاین به عنوان یک سرویس شبکه اجتماعی در نظر گرفته می شود، هر چند در مفهومی گسترده تر، سرویس شبکه اجتماعی معمولا به معنای یک سرویس فرد محور ست در حالی که خدمات اجتماعی آنلاین گروه محور می باشد. وب سایت های شبکه های اجتماعی امکان به اشتراک گذاری ایده ها، فعالیت ها، رویدادها، و علایق خود را در شبکه های شخصی آنها برای کاربران فراهم می نماید.شبکه های اجتماعی در اکثر مواقع برای اطلاع رسانی و کشف ، اخبار ، رسانه ها و محتواهای جدید مورد استفاده قرار میگیرند.

ویژگی های استفاده از شبکه های اجتماعی

تعامل بیشتر و موثرتر با مشتریان
 افزایش وظیفه شناسی نسبت به برند تان
افزایش شناسایی برند در بازاریابی شبکه اجتماعی


بازاریابی شبکه های اجتماعی

به صورت کلی به فرآیند جلب توجه مخاطبان در راستای اهداف تجاری از طریق شبکه های اجتماعی ،  بازاریابی شبکه های اجتماعی گفته می شود. بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند با هدف برند سازی و معرفی برند یا فروش محصول و یا هدایت کاربران به وب سایت صورت پذیرد.

تجارت در شبکه های اجتماعی

یکی از کاربردهای شبکه های اجتماعی فروش محصولات یا خدمات می باشد هدف اصلی اکثر شبکه های اجتماعی فروش محصولات می باشد .پس جای تعجب ندارد که این روزها بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی افزایش چشم گیری داشته است.

شبکه های اجتماعی یکی از رویدادهای است که با سرعتی عجیب در زندگی همه کاربران اینترنتی نفوذ کرده و جایگاه خود را بدست آورده اند, از آنجائیکه ایرانیان با پدیده های جدید به سرعت خو می گیرند, در این زمینه هم مستثنا نیستند. شبکه های اجتماعی محبوب ترین بخش فضای اینترنتی برای استفاده عموم می باشند. علاوه بر آن بسیاری از کسب و کارها را مشاهده می کنیم که از بدو شروع فقط با فعالیت در شبکه های اجتماعی به رشد و معروفیت و محبوبیت چشم گیری رسیده اند.

1-مشاوره برندینگ و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

شرکت ما در زمینه مارکتینگ شبکه های اجتماعی به صورت تخصصی فعالیت دارد. شرکت ما با هر بودجه  امکان تعریف پروژه در جهت برنامه برندسازی شما را دارا می باشد.

با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ارشد فعال در تجارت الکترونیک ما استفاده کنید.

2- تولید محتوا و مدیریت صفحات شما

این خدمات برای شرکت های در نظر گرفته شده که امکان آپدیت  و تولید محتوا به صورت مرتب را ندارند. وقتی شما مدیریت صفحاتتان را در شبکه های اجتماعی به ما و شرکت پارس نمودار بسپارید. در طولانی مدت صفحه شما قدرتمند خواهد شد و شما می توانید به اهداف بلند مدت برندینگ و بازاریابی خود نزدیک شوید.

3- افزایش دنبال کنندگان شما

تیم فعال ما در شبکه های اجتماعی با روشهای تبلیغاتی و ارتباطی با کاربران اقدام به افزایش دنبال کننده برای صفحات شما می نمایند. تمامی دنبال کنندگان ایرانی خواهند بود و به هر میزان که مورد دلخواه شما باشد می توانید سفارش افزایش فالوور داشته باشید. برای اطلاع از قیمت ها و بازدید از نمونه کارها با ما تماس بگیرید.