Black hat seo


Black Hat Seo


استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید می گویند.استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک های فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان روش کلاه سیاه است. شاید شما هم به تبلیغات سئو ارزان قیمت در کوتاهترین زمان برخورده باشید.این سوال پیش می آید ،که چطور این امر اتفاق می افتد. بدون شک افرادی که دست به این نوع از تبلیغات می زنند. فقط با روشهای غیر اصولی برای مدت زمان محدودی می توانند نتایجی را برای وب سایت بهمراه داشته باشند.اما باید منتظر جریمه های غیر قابل جبرانی نیز باشند.

سئوی کلاه سیاه به عنوان یک کاربرد ناپسند تعریف شده است که باعث بهبود رنک و رتبه یک سایت در نتایج موتور جستجوی گوگل می شود. این روشها برخلاف قوانین موتور جستجو هستند،و ممکن است سایت شما را از موتور جستجو و سایتهای وابسته به آن محروم نمایید. با وجود الگوریتم های موتورهای جستجو بخصوص گوگل(الگوریتم پاندا)،که به طور مستمر ابدیت می شوند. این ترفند ها بسیار ناکارآمد شناخته شده.

Black Hat Seo


برخی از روشهای بلک هت سئو
:
مخفی سازی لینکها و متن
استفده غیر اصولی از کلمات کلیدی
گزارش دادن تخلف یک رقیب

 

مهم ترین توصیه ما در پارس نمودار به عنوان یک شرکت قدیمی و خوشنام در امور طراحی سایت و بازاریابی الکترونیکی این است، که وب سایت تان را که در واقع نماینده کسب و کار شما در دنیای مجازی است،را به متخصصین با تجربه  بسپارید.

شما می توانید از مشاوره کارشناسان سئو در پارس نمودار برخوردار باشد،با ما در ارتباط باشید.

نوشته زهرا پیری : کارشناس تولید محتوا

دارای تحصیلات کارشناسی فناوری اطلاعات و SEO Engineering از کشور انگلستان و اتریش