پارس نمودارپنج گام اساسی برای ساخت تبلیغ

تاریخ درج مطلب: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ | ساعت ۱۱:۰۹
دسته بندی: بازاریابی و تبلیغات
تعداد نظر: 0 نظر
پنج  گام اساسی برای ساخت تبلیغ

هدف

هر شرکتی در زمینه تبلیغات باید کاملا شفاف سازی کند که هدفش از تبلیغ چیست؛ به بیان دیگر خواهان بدست آوردن جه چیزهایی از طریق تبلیغات است.

بودجه

همان گونه که زمان بندی نقش بسیار اساسی و مهمی را در تبلیغات ایفا می کند و لحظه ای نباید از آن غافل شد، بودجه نبز نقشی اساسی در تبلیغات دارد. با توجه به اینکه رسانه ها و عواملی که از طریق آن تبلیغات را می توان انجام داد  نرخ های متفاوتی را ارائه می دهند از همان ابتدا باید بودجه مشخصی را برای امر تبلیغ در نظر گرفت.

شعار

شعار شما یا پیامی که آن را از طریق تبلیغات به مشتریان می رسانید، در واقع همان ایده، اطلاعات، ادبیات و مضمون کار شماست. شعار یا پیام شما بر اساس مخاطب شما تعیین می شود چرا که شرکت ایتدا نیاز و اطلاعات مخاطب را ارزیابی می کند و سپس ایده های دریافتی را می سنجد و طبق آن شعار خود را می سازد.

رسانه

مسلما انتخاب صحیح رسانه تبلیغاتی مهم ترین اصل ساخت یک تبلیغ خوب است. رسانه های بسیار زیادی برای امر تبلیغ وجود دارند اما انتخاب بهترین آنها مساله بسیار مهمی  است. انتخاب رسانه به بازاری که تبلیغ در آن صورت می گیرد بستگی دارد؛ باید این مساله را سنجید که مخاطبان با شیوه های مدرن تبلیغ مانند اینترنت آشنایی دارند یا با شیوه های سنتی مانند روزنامه ها راحت ترند.

ارزیابی

همانطور که در  بازاریابی، ارزیابی و سنجش نقشی اساسی دارند، اینجا نیز گام بسیار مهمی برای تبلیغ به حساب می آیند. بدون ارزیابی کارهایتان شما نمی توانید متوحه شوید به اهدافتان دست یافته اید یا خیر.


ارسال نظر

مقالات مرتبط


email

با عضویت در خبرنامه از خبر های جالب ما عقب نمانید