پارس نمودار

مشتریان ناراضی شما؛ بزرگترین منبع یادگیری شما هستند /بیل گیتس
خدمات پارس نمودار

services

مشــــاوره کسب و کار

مشاور کسب و کار به منظور کمک به بهبود عملکرد و بهره وری هر سازمان به ارائه مشاوره مدیریت میپردازد. این متخصصان به تحلیل کسب و کار پرداخته و راه حل هایی برای بهبود و بازسازی ساختار ارائه می دهند. زمانی که صاحبان کسب و کار در خصوص مسیر انتخابی خود و یا پیش بینی بازار و امکان سنجی های رقابتی نیاز به مشاوره های تخصصی و یا جایگاه سازی دارند به یک تحلیلگر برای تعیین خط مشی و استراتژی خود به خدمات مشاور کسب و کار نیاز خواهند داشت. ما در شرکت پارس نمودار طی سالها تجربه به بسیاری از شرکت ها و سازمان های طراز اول خدمات مشاوره تخصصی در ارائه داده ایم.

درخواست مشاوره رایگان مطالعه بیشتر
services

برندینگ

برند یک موجود زنده است
اکنون در دوران معاصر شرکت ها و سازمان های فروانی باور دارند " با ارزش ترین دارایی آنان برند خدمات و محصولاتشان می باشد".
برند یک ادراک و ارزش ویژه در ذهن مخاطبین و مشتریان است. Branding یا برند آفرینی فرآیند تغییر یا تسخیر قلب ها و ایجاد جایگاه در ذهن مردم است . برندینگ نسخه تکامل یافته مارکتینگ یا بازاریابی است. اکنون جهان در عصر برندینگ بسر میبرد. ورود اثربخش هر برند به جامعه و بازار و احیائ برند نیازمند مشاور برندینگ حرفه ایی و یک تیم تخصصی چند منظوره می باشد. در این راستا تیم پارس نمودار با سابقه طولانی و تخصصی میتواند کمک شایانی در زمینه خلق برند های تجاری و برند شخصی " پرسونال برند انجام دهد.

ادامه مطلب
services

بهینه سازی سایت

سئو Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر می باشد. تاریخچه سئو به زمان پیداش موتورهای جستجو تا به امروز باز می گردد.
سئو را می توان به دو بخش اصلی تقسیم نمود :
سئو خارجی: مجموعه ای از نکات و تکنیک های که وب سایت شما را نسبت به رقبایتان به جایگاه بالاتری می رساند.
سئو داخلی: مجموعه ای از تکنیک های که به صورت مجزا همسو با الگوریتم های ارائه شده توسط گوگل بر روی سورس های سایت شما انجام می شود.

ادامه مطلب
services

طراحی سایت

وب سایت یا پایگاه اطلاع سفیر الکترونیک ، ویترین و آینه فعالیت شما در دنیای مجازی می باشد . وب سایت با ساختار حرفه ای که بر پایه اصول و استاندارد های بین المللی طراحی و برنامه نویسی شده باشد ،میتواند علاوه بر نمایش مناسب کسب و کار شما ((مزیت رقابتی)) نیز ایجاد کند و در جهت جذب و وفادارسازی مشتری بعنوان یکی از کلیدی ترین نقاط تماس (touch point ) نقش بازی کند .

ادامه مطلب
services

چاپ و انتشارات

چاپ و نشر و رسانه های مکتوب از دیر باز راهکاری موثر در ترویج کسب و کار بوده است.
ما با استفاده از دانش و مهارت های بازاریابی و تبلیغات سعی در ایجاد تمایز میان خدمات و کالاهای یک تولیدکننده (مشتری خود) از دیگران به عنوان ابزار کلیدی استفاده می کنیم .
در آتلیه گرافیک طراحی آرم و لوگو، نماد، شخصیت کارتونی، طراحی بسته‌بندی ، بروشور ،کاتالوگ ،نشریه و همچنین طراحی تبلیغات محیطی با روش های خلاق و با ویژگی‌ غیر کپی انجام شده و اینچنین است که محصول ما را از سایر رقبا متمایز می‌کند. گرافیک بصری ، اجرا و تولید مجموعه های چاپی که نهایتا نمایانگر بخشی از هویت سازمانی است ، نیازمند تخصص و مهارتی حرفه ای می باشد . و ساده انگاری و پندار اشتباه است که مشتری در پی ارزان تمام کردن و روش های متداول استعلام گرفتن باشد. بوسیله مجموعه موارد تبلیغاتی و تبلیغات چاپی هدفمند و اطلاع رسان می توان نظر مخاطبان را بخود جلب کرده و در ذهن آنان جایگاه سازی نموده و برای سازمان ارزش افزوده ایی تولید کرد.. در زمینه چاپ و اطلاع رسانی علاوه بر راهکارهای فوق ، با بهره گیری از آخرین ماشین آلات چاپ و بسته بندی به این ایده ها مفهوم و جامه عمل با نگاه بازاریابی - رقابتی میدهیم

ادامه مطلب
services

بازاریابی دیجیتالی ( اینترنتی )

مشاور کسب و کار به منظور کمک به بهبود عملکرد و بهره وری هر سازمان به ارائه مشاوره مدیریت میپردازد. این متخصصان به تحلیل کسب و کار پرداخته و راه حل هایی برای بهبود و بازسازی ساختار ارائه می دهند. زمانی که صاحبان کسب و کار در خصوص مسیر انتخابی خود و یا پیش بینی بازار و امکان سنجی های رقابتی نیاز به مشاوره های تخصصی و یا جایگاه سازی دارند به یک تحلیلگر برای تعیین خط مشی و استراتژی خود به خدمات مشاور کسب و کار نیاز خواهند داشت.

ادامه مطلب
services

بازاریابی محتوایی

در سال های اخیر بازاریابی محتوا بعنوان یکی از روش های مهم و کلیدی بازاریابی شناخته شده و از ابزار های فروش می باشد . اهمیت این موضوع را حتی در ادبیات گوگل نیز و شعار کلیدی content is king را در می یابیم . بنابراین طرح و برنامه ریزی بازاریابی محتوا ، استراتژی محتوا و استراتژیست اولویت پیدا کرده و برای کسب و تثبیت جایگاه رقابتی و تولید محتوا تبدیل به یک دانش تخصصی می شود . اصولاریشه این موضوع روانشناختی بوده و افراد به سازمان ،سایت و یا برندی که آگاهی رسانی ، اطلاعات مفید و شفاف ارائه دهد تحت تاثیر قرار گرفته و وفاداری افزایش مییابد . بجای تبلیغات مستقیم با روش های جدید در ذهن و قلب مخاطب جای بگیریم .

ادامه مطلب
services

شبکه های اجتماعی

همزمان با توسعه کسب و کار در شبکه اجتماعی و حرکت به سمت تجاری سازی فضای سوشیال و فروش بوسیله شبکه های اجتماعی ، تیم ما در پارس نمودار سعی بر کسب دانش بین المللی و مهارت ها را در این حوزه داشته و جزو پیشگامان می باشیم .
خدمات ما در شبکه های اجتماعی :
• ایده پردازی ، نوآوری و خلاقیت
• طراحی سناریو
• طراحی کمپین مناسب در شبکه های اجتماعی
• بازاریابی و درشبکه های اجتماعی
• تولید محتوا و توسعه کسب و کار در شبکه های اجتماعی
(تصویر_ویدئو_متن_گرافیک های اطلاع رسان"اینفوگراف" )

ادامه مطلب

مشتریان ما


آشنایی با برخی از مشتریان پارس نمودار


افزایش 400 درصدی بازدیدکنندگان LINKDEIN در یک هفته

افزایش 400 درصدی بازدیدکنندگان LINKDEIN در یک هفته

در یک هفته تعداد بینندگان صفحه LINKDEIN خود را 4 برابر کنید . این بسیار هیجان انگیز است - نمایش بیشتر به معنای  فرصت های شغلی بالقوه، ارتباطات بیشتر و دیده شدن بیشتر در صنعت و کسب و کار مان  است.

ادامه مطلب
sokhanroz


خدمات طراحی سایت

اهداف ما در پارس نمودار

ما در پارس نمودار برای پیشرفت و پیشبرد مشتری،و دستیابی به جایگاه بالاتر تلاش می کنیم و متعهدیم . ما و مشتری با هم پیشرفت میکنیم .
استراتژی برد _برد win_ win
برای ارتقا خدمات کمی و کیفی از روش های خلاق گوناگون _راهکار های تن دوخت و یکپارچه برای هر مشتری طراحی و پیاده سازی میشود .

طراحی و توسعه

سئو و بهینه سازی

مارکتینگ

برندینگ