اخبار

نماد سازی رنگ ها در بازاریابی

نمادسازی در بازاریابی یکی از ویژگی های ممتازی است که در ایجاد تصویر ذهنی بسیار مؤثر است. از آنجائیکه بازاریابی در ایجاد تمایز به سازمانها کمک می کند و همچنین این تمایز می تواند برای ایجاد مزیت رقابتی حائز اهمیت باشد ، بررسی آن بسیار مهم خواهد بود.
ادامه مطلب

دومین جشنواره عکاسی بافت تاریخی«ته ران»

دومین جشنواره عکاسی بافت تاریخی«ته ران» آغاز به کار کرد به گزار

علاقمندان می توانند تا ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۳ آثار به جشنواره ارسال و دی ماه سالجاری نمایشگاه در خانه هنرمندان برگزار می شود.
ادامه مطلب

نحوه بازاریابی و ایجاد روابط در لینکدین

نحوه بازاریابی و ایجاد روابط در لینکدین

لینکدین LinkedIn بزرگ ترین شبکه اجتماعی یا سوشال نتورک کسب و کار در مقیاس جهانی است که بیش از 300 میلیون کاربر عضو از سراسر دنیا در آن فعالیت می کنند. مطالبی را پست کنید که مشتری بالقوه شما از خواندن آن لذت ببرد و به دانش و آگاهی او در مورد ...
ادامه مطلب

داستان فروش کوکا کولا در خاورمیانه

یكی از نمایندگان فروش شركت كوكاكولا،مایوس ونا امید از خاورمیانه

یكی از نمایندگان فروش شركت كوكاكولا، مایوس و نا امید از خاورمیانه بازگشت. دوستی از وی پرسید: «چرا در كشورهای عربی موفق نشدی؟» وی جواب داد: «هنگامی كه من به آنجا رسیدم مطمئن بودم كه می توانم موفق شوم و فروش خوبی داشته باشم. اما مشكلی كه...
ادامه مطلب

رنگ سیستم در نمایشگاه فتوکینا 2014 حضور دارد

نمایشگاه فتوکینا 2014 آخرین فن آوری صنعت عکاسی و تکنولوزی

نمایشگاه فتوکینا 2014 آخرین فن آوری صنعت عکاسی و تکنولوزی انواع دوربین و خدمات مرتبط در کلن آلمان با حضور برترین شرکتهای تولید کننده و بیش از 800000 بازدید کننده از 16-21 (۲۵ تا ۳۰ شهریورماه ) در شهر کلن آلمان برگزار می شود .
ادامه مطلب

دستاوردهای جام جهانی فوتبال برای کسب‌وکار

دنیای ورزش همیشه منبعی الهام‌بخش برای رهبران کسب‌وکار به شمار می‌آمده است. این مقاله به بررسی پنج دستاورد مهم از این رویداد برای کسب‌وکار و کارآفرینان می‌پردازد.
ادامه مطلب

هوشنگ سيحون ، معمار برجسته ايراني در گذشت

هوشنگ سيحون ، معمار برجسته ايراني در گذشت

هوشنگ سيحون متولد 1 شهريور 1299 (تهران) معمار و نقاش ايراني، استاد معماري و رييس سابق دانشکده هنرهاي زيباي دانشگاه تهران بود.
ادامه مطلب